Чого МЛМ бізнес в інтернеті?

08.12.2015 Просмотров: 1000
Бизнес в интернете

Чому саме інтернет для розвитку МЛМ бізнесу? Можливо ви задаєте собі це питання. Це для мене щось невідоме і нове, я не знаю, що робити і як робити.

Саме такі питання я задавав собі так само коли почув про можливість будувати свій бізнес Джерелії в інтернеті. Але цікавість перемогла тим більше про це почали говорити багато лідерів мережевих компаній та мої наставники в Джерелії.

Багато МЛМ компаній будує бізнес без інтернету або використовує його тільки для компанії виробника або продавця. Розвиток людства не зупинився, а постійно розвивається в бік  інтернету, тому і бізнес рухається в напрямку де є люди. Саме люди є споживачами наших продуктів та розвивають бізнес. Хоча традиційні комунікації не можна відкидати і є цінними, їх неможливо цілком замінити.

Які ж переваги я побачив в інтернеті на відміну від традиційного розвитку бізнесу для Джерелії як молодої компанії:

  1. Можливість розвивати онлайн бізнес з дому або офісу. Не потрібно витрачати час і гроші на переміщення від кандидата до кандидата. Весь список кандидатів можна опрацювати із дому та він постійно поповнюється новими.
  2. Підходить всім людям. Якщо навіть немає багато часу, а потрібний додатковий дохід можна почати з 2-3 годин в день для роботи в інтернеті.
  3. Широкий охват зацікавлених людей. Джерелія молода компанія і дуже важливо охватити максимальну кількість зацікавлених людей які шукають можливості інтернет в цьому є перевага.
  4. Системність в побудові бізнесу. Тобто якщо Ви налагодили роботу по злагодженому алгоритму система працює без вас.
  5. Ведення бізнесу не має кордонів і територій. Ви можете одночасно онлайн працювати із різними людьми в декількох частинах країни або світу.
  6. Легко дублювати та навчати новачків. Якщо Ви навчились то зможете передати свої знання через прописані скрипти та канали навчання (відео, аудіо, сайт, скайп, соц. мережі.). 
  7. Можливість сформувати потік постійних кандидатів і клієнтів в свою команду. Це працює з допомогою особистого сайта через підписку на новини, сторінки в соц.. мережі, відео в ютубі.
  8. Командна робота та навчання онлайн. Дуже важливо бути на «хвилі». Навчання в інтернеті є доступне всім і майже безкоштовне.

З чого почати? Самий доступний і простий спосіб почати працювати це соц.. мережі (Вконтакті, Фейсбук, Однокласники, Ютуб). Навчатись цьому правильно допомагає фокус група де всі новачки учаться, працюють та діляться знаннями. Наставник завжди поряд, допомагає із питаннями та консультує.

Інший канал через який ми працюємо це відео на ютубі. Майже всі люди люблять дивитись відео і це є для нас перевагою. Потрібно записати 3-4 хв. відео на фото камеру або телефон з презентацією продукції або бізнесу з Джерелією. Максимально поширити його на своїх сторінках та групах.

Свій сайт це інструмент для рекрутингу та фактично Ваша візитна картка в інтернеті. Він повинен бути цікавий та актуальний для цього з ним потрібно працювати щотижня. Но це вже інша тема розмови.