Косметика VIP класу серії IKRA

08.02.2016 Просмотров: 919
Косметика ВІП класу

Компанія Джерелія презентує косметику VIP класу серії IKRA.  Назва цієї серії розкриває компонентні складові, що містяться в засобах по догляду за обличчям.

    Ця серія призначається по догляду за обличчям,  шкіри повік та навколо очей. А також рекомендується для шкіри, що потребує лістингу та еластану (пруності), тобто антивіковий догляд за шкірою, якщо орієнтуватись на вік це після 30 років для періодичного використання, а для більш зрілої шкіри для постійного (щоденного). Серія IKRA - це боротьба із зморшками та природнім старінням шкіри.

     До складу цієї серії входять такі компоненти (хочу зауважити що всі вони мають натуральне походження):

- олія жожоба – живить, зволожує шкіру, знімає запалення та набряки;

- екстракт цмину – заспокоює, знімає спазми мязів перешкоджаючи появі мімічних зморшок;

- біозолото – забезпечує тривалий зволожувальний ефект, активізує кровообіг, стимулює обмінні процеси, протизапальний;

- екстракт чорної ікри – знімає темні круги під очима;

- екстракт червоної ікри – активне відновлення, зменшення морщин;

- морський еколаген та вітамін Е та В5 – беруть участь у відновленні клітин шкіри, пом’якшують і підвищують пружність;

- екстракт гінко білоба – активізує кровообіг та уповільнює процес старіння шкіри;

- рослинні олії – комплексне омолодження та відновлення.

  На даний час серія IKRA складається з 7 засобів, що представлені в каталогах, а саме: крем моделюючий з еластином, лістинг-маска, тонік двофазний,  мус для очищення шкіри, крем-гель навколо очей, сироватка молодості лістингу та пружності.

  Загальний огляд. Креми приємні на запах, легкої консистенції, приємні і зручні у користуванні. Сироватка та крем-гель навколо очей мають прозору текстуру гелю, флакони мають дозатор, що запобігає проникненню кисню та мікробам. Ліфтинг-маска  потрійної дії має цінну омоложувальну та відновлювальну дію, легка з приємним запахом і її особливість не потребує змивання, тобто впитується як крем. Тонік та мус також прозорі з дозатором які ефективно очищують і тонізують шкіру.  Креми  цієї серії звичайно призначенні для максимального омодження та активної боротьби з фото- та хроностарінням.

   Для більш детального опису по кожному продукту пропоную переглянути відео  косметолога компанії  J`erelia  Олени Мойзріст.  

Також на підтримку цієї серії  можна переглянути каталог компанії за №3\ 2016  за участі відомої Української акторки (актриси театру та кіно) Ірми Вітовської, яка  дає рекомендації та  ділиться своїми враженнями від користування серії  IKRA.