Наш бізнес

Чому саме J’erelia (Джерелія)?

Назва нової торгової марки J’erelia має свою історію. Слово «j’erelia» бере свою назву від українського слова «джерело», ​​що має ряд значень. Так, джерелом називають водний струмінь, що б’є на поверхню з-під землі. Також джерело – це документ, на основі якого створюють наукове дослідження або черпаються знання для інших сфер діяльності. Саме тому J’erelia – це джерело здоров’я, краси та достатку для всієї родини.

Основні закони ТМ J’erelia:

  • J’erelia – це бренд з українським корінням. Уся продукція цієї національної торгової марки вироблена виключно українськими виробниками на потужностях українських заводів. Багато скептиків не вірить, що в Україні може бути вироблятись наша продукція, ми своїм прикладом докажемо що це правда. Крім того це розвиток України та українців.

  • J’erelia – це товари високої якості. Всі продукти бренда виготовляються з екологічно безпечної та натуральної сировини. Вся продукція сертифікована, має санітарно-гігієнічні висновки МОЗ України. Дійсно нас довгий час преконували, що імпортне це краще. Джерелія - це приклад, що українське може замінити закордонне і бути кращим.

  • J’erelia – це широкий та різноманітний асортимент товарів, розрахований на будь-який вік і стать. Це косметичні засоби для догляду за шкірою, тілом, волоссям, продукти для здорового харчування, натуральні засоби для прання та прибирання дому. Крім того, це колекція дитячого та жіночого одягу, для якої дизайнерка бренда вибирала виключно натуральні тканини. В компанії великі плани

  • Jerelia - це бізнес який доступний кожному хто має мрії і цілі. Якщо Ви людина яка має мрію та ціль,  Джерелія це той інстумент який Вам допоможе її втілити в життя. Для цього в нас є все - прибутковий план, товар, доставка, сайт, система побудови бізнесу і підримка спонсора. 

Навіщо українцям J’erelia?

Нині українці не можуть поскаржитися на дефіцит косметичної продукції: на полицях магазинів є величезне різноманіття засобів, багато мережевих компаній пропонує свою продукцію. Часом від різноманіття косметичних товарів у споживачів голова йде обертом: що вибрати? який продукт якісніший? Більшість губиться перед кількістю запропонованого асортименту.

ТМ J’erelia створювали для того, щоб дати кожному українцю не тільки красу, відмінну якість товарів, а токож можливість будувати свій бізнес та отримувати дохід.

Ми пропонуємо Вам два варіанти співпраці:

  1. зарєструватись на сайті (безкоштовно) та купляти собі і родині продукцію із знижкою 25% та доставкою;
  2. зарєструватись на сайті (безкоштовно) та отримувати дохід будуючи бізнес. Для того щоб розпочати потрібно тільки ваше бажання і 2-3 години вільного часу вдень. Ми Вас научимо як будувати роботу в мережі інтернет, як вийти на дохід 20000 грн. за 90 днів. Для цього в нас є система побудиви бізнесу -  Українська онлайн - кар"єра.Таблиця виплат по компенсаційному плані компанії. 

Приєднуйтесь до нашої команди!

Інформацію про бізнес з компанією Ви можете отримати тут.

Якщо у Вас є питання напишіть нам.